גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
http://www.facebook.com/CupatBravo4u
מוזיקה ישראלית

מופע של עידן עמדי

מופע של עידן עמדי
ארכיון תאריך: 29 מאי 2017

משך: שעה וחצי

עידן עמדי הפך לאחד מהזמרים והיוצרים המצליחים והמוערכים בתעשיית המוסיקה בישראל בעשור האחרון. הוא מחזיק באמתחתו שרשרת להיטי ענק: "כאב של לוחמים", "תשליך", "אלייך", "נגמר", "בזמן האחרון", "חלק מהזמן" , "עכשיו כולם רוקדים"  ועוד רבים וטובים. שירים שהפכו לאבן דרך במוסיקה הישראלית.  את שנת 2017  פתח עידן עמדי עם להיטים גדולים מאלבומו החדש והרביעי "חלק מהזמן", עליו עבד יחד עם המפיק והמעבד המוסיקלי פטריק סבג והפכו ללהיטי ענק בתחנות הרדיו והמדיה. במופע השקת אלבומו החדש כבש עמדי עם מיטב הלהיטים הגדולים מ 4 אלבומיו המצליחים שמכרו למעלה מ 100,000 עותקים ומיצבו אותו כאחד מהזמרים והיוצרים המצליחים ואהובים בישראל.

"פרפורמר נהדר שהרים מופע מוצלח במיוחד, ממשיך להתקדם בצעדי ענק לפסגת הזמר הישראלי,  במשך קרוב לשעתיים הוא פשוט סחף את הקהל בפשטות הכובשת שלו. השירים שלו פשוט מוצלחים, במיוחד כשהם מבוצעים עם האנרגיה הבועטת שלו, כיום הוא אחד הזמרים-יוצרים האהובים ביותר במדינה, והוא ממשיך להתקדם בצעדי ענק אל מקומות שרבים היו יכולים רק לייחל להם. זו לא רק העובדה שהוא פרפורמר נהדר בעל כריזמה ענקית שנותנת לו כל כך הרבה נקודות זכות, אלא בעיקר הדרך שלו לגרום לקהל להתאהב בו וליהנות משיריו במהירות ובמסירות" - ערן איצקוביץ', נענע10
"אמיתי לגמרי, פשוט וכובש, ללא גינונים, ללא קשקושים... כבר לא עושים זמרים, ואנשים בכלל, מהחומר הזה, של ענווה מופלגת. פשוט זמר נהדר" - עמוס אורן.
"עידן עמדי הוא ללא ספק אמן, שמצליח להביא את עצמו גם בכתיבה ובלחן וגם בהופעה טובה על הבמות הגדולות ביותר." - מור שקל.
"לפעמים הדבר הכי טוב, הכי מרגש והכי אמיתי, הוא גם הכי פשוט. עידן עמדי הוא, לטעמי, האמן הצעיר הכי "ישראלי" שפועל כיום" - אסף נבו, MAKO.
 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter