גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
http://www.facebook.com/CupatBravo4u
מוזיקה קלאסית

הפסנתרנית הווירטואוזית פולינה אוסטינסקיה - רסיטל‎

הפסנתרנית הווירטואוזית פולינה אוסטינסקיה - רסיטל‎
ארכיון תאריך: 20 נובמבר 2017 - 23 נובמבר 2017

משך: שעה ו-45 דקות

"עלילות הפסנתר"
עם פולינה אוסטינסקיה
 
בנובמבר 2017 יתקיימו בישראל 4 קונצרטי סולו של הפסנתרנית הוירטואוזית המדהימה פולינה אוסטינסקיה (רוסיה).
 
 ההופעה הפומבית הראשונה שלה נערכה כשהייתה רק בת שש. בגיל שמונה כבר ניגנה עם תזמורת. ברפרטואר של פולינה בת השמונה היו 30 שעות של יצירות מוסיקאליות שידעה לנגן בעל פה. היא הפכה לכוכבת בבריה"מ וברחבי העולם. בטלויזיה שודרו סרטים עליה ומאות אנשים חיכו לקונצרטים שלה – אפילו כאלה שאף פעם לא התעניינו במוסיקה קלאסית.
 
בגיל 13 עברה פולינה לסנט פטרסבורג כדי ללמוד בבית הספר למוסיקה שליד הקונסרבטוריון של סנט פטרסבורג. בתום לימודיה, חזרה למוסקבה להמשך הלימודים אצל הפסנתרנית הידועה ורה גורנוסטייבה, תלמידתו של היינריך נויהאוס.
 
כיום מופיעה פולינה אוסטינסקיה ברחבי העולם. לאחרונה ערכה סבב הופעות בדואט עם הכנר מקסים ונגרוב, הופעות עם התזמורת הפילהרמונית של טוקיו, התזמורת של האופרה בויימאר, התזמורת הפילהרמונית של סנט פטרסבורג ועוד.
 
תוכנית הקונצרטים שנקראת "עלילות הפסנתר" כוללת את כל נקודות הציון החשובות בהתפתחות המוסיקה לפסנתר – מבאך ועד לבוזוני. אוהדי הגישה האינטלקטואלית במוסיקה יתרשמו מבחירת היצירות לתכנית הקונצרט – מעודנת אך גם בלתי צפוייה, שיוצרת  דו-שיח מעניין בין מלחינים ויצירותיהם. בתוכנית ינוגנו יצירותיהם של באך (כולל טוקטה ופוגה ברה מינור וצ'אקונה), בטהובן (אוורורה), מוצרט, ליסט, שופן, ברהמס, שוברט ובוזוני.
 
כשרונה של פולינה אוסטינסקיה משלב וירטואוזיות מבריקה עם עומק וכנות נוגעת ללב, כריזמה ואלגנטיות. הסיפור המרגש שהיא מספרת בשפת המוסיקה לא ישאיר אף צופה אדיש. התכונות הללו הופכות את פולינה אוסטינסקיה לאחת המובילות בין הפסנתרנים המודרניים.

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter