גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
http://www.facebook.com/CupatBravo4u
מוזיקת רוק

התזמורת הקאמרית הישראלית ולהקת המגיקל מיסטורי טור - מחווה לביטלס

התזמורת הקאמרית הישראלית ולהקת המגיקל מיסטורי טור - מחווה לביטלס
ארכיון תאריך: 1 ספטמבר 2017

משך: שעתיים

50 שנים לאלבום Sgt. Pepper עם התזמורת הקאמרית הישראלית ולהקת מג'יקל מיסטרי טור.

אורחים: ירמי קפלן, חמי רודנר וערן צור

ברחבי העולם מציינים 50 שנים לאלבום המופת Sgt. Pepper Lonely Hearts Club Band  אלבומה התשיעי של הביטלס, דורג במקום הראשון ברשימת 500 האלבומים הגדולים בכל הזמנים של המגזין הרולינג סטון ונחשב לאחד האלבומים המהפכניים והמשפיעים ביותר בתולדות המוסיקה.

להקת המג'יקל מיסטרי טור, הידועה בהופעות ההצדעה לביטלס ובסאונד האותנטי והמיוחד של הסיקסטיז, תנגן את כל האלבום מתחילתו ועד סופו, וביחד עם האומנים האורחים יביאו אל הבמה ביצועים מדויקים ומרגשים לשירים הגדולים מהאלבום וכן שירי ביטלס נוספים מהתקופה:
sgt pepper, a day in the life, with a little help from my friends, lucy in the sky with diamonds, getting better, strawberry fields forever, penny lane, all you need is love & more

להקת Magical mystery tour  (הידועה גם כמג'יקל בנד) מופיעה כבר במשך 15 שנים באופן קבוע בכל המועדונים הגדולים והאולמות והמובילים בארץ ולקחה חלק בפסטיבלים הגדולים והיוקרתיים ביותר (תערוכת הביטלס ולבירפול בישראל, פסטיבל ישראל, פסטיבל הסרטים בחיפה, פסטיבל הסרטים בירושלים, פסטיבל הביטלס בחולון ועוד).

תלבושות וכלי הנגינה: המופע מזכיר מתחילתו ועד סופו את ימי הביטלמניה המופלאים, בין אם בפן החזותי- חברי הלהקה הלבושים בחליפות מעונבות בדיוק כפי שאנו זוכרים את "ארבעת המופלאים" ובין אם בביצועים המוסקליים המדוייקים והאנרגיות הייחודיות לביטלס.

על מנת לשחזר את הסאונד הייחודי של הביטלס מנגנת הלהקה בדיוק על אותם כלי הנגינה עליהם ניגנו חברי הביטלס: גיטרת הבס הייחודית של מקרטני- בס ההופנר, הגיטרות של האריסון ושל לנון: ריקנבקר, גרץ', ואפיפון, וסט תופים של לודוויג כמו של רינגו (פרטים נוספים על כלי הנגינה באתר).

מומלץ לחובבי המוסיקה בכלל ולחובבי החיפושיות והנוסטלגיה בפרט.

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter