גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
http://www.facebook.com/CupatBravo4u
הצגות

פרויקט תיאטרון רב תרבותי – וניה. גרסה

הנחה לזכאים עם קוד הטבה

הנחה מיוחדת 30 ש"ח. לכרטיס. מימוש הנחה בציון קוד הטבה בעת בחירת ההנחה.

ההנחות בתוקף לעת הרכישה. מארגן האירוע רשאי להפסיק את המבצע בכל עת.

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו סטודיו למשחק ניסן נתיב יפו 167 כרטיסים
80 תל אביב-יפו
רכישת כרטיסים פרויקט תיאטרון רב תרבותי – וניה. גרסה, תל אביב-יפו, סטודיו למשחק ניסן נתיב יפו רכישת כרטיסים שעתיים וחצי, כולל הפסקה
סטודיו למשחק ניסן נתיב יפו 156 כרטיסים
80 תל אביב-יפו
רכישת כרטיסים פרויקט תיאטרון רב תרבותי – וניה. גרסה, תל אביב-יפו, סטודיו למשחק ניסן נתיב יפו רכישת כרטיסים שעתיים וחצי, כולל הפסקה
קרדיט לתמונה: Sasha Deda
פרויקט תיאטרון רב תרבותי – וניה. גרסה

משך: שעתיים וחצי, כולל הפסקה

פרויקט תיאטרון רב תרבותי מציג: 
"וניה. גרסה" - חזיון דרמטי בשתי מערכות על פי "הדוד וניה" מאת א. צ'כוב


בימוי: מיכאל (מישה) קייט
עיצוב תפאורה ותלבושות: ז'ניה שכטר
עיצוב תנועה: עומר שמר
הלחנה ועיצוב פסקול: אלה דנציג
עיצוב תאורה: אורי רובינשטיין

בהשתתפות:
אריאל קריז'ופולסקי, ויקטוריה קוזק, ויטאלי ווסקובויניקוב, אריה אלדר, יבגניה איטין, מריה מושקטין

אחד המחזות הגדולים בכל הזמנים בעיבוד חדש מתעתע ושובר מוסכמות. איך כדאי לחיות כדי להיות מאושרים? חזקים מול המציאות או בבועה שאנו בונים לעצמנו כדי למצוא מרגוע לסערות הנפש? מה מניע אותנו לייצר אשליות ולעסוק בהונאה עצמית? ומה עושים כשיום אחד הבועה הזאת מתפוצצת לנו בפנים ואנחנו שוב עומדים מול המציאות?  

גיבורי ההצגה "וניה. גרסה" בנו לעצמם בדמיונם עולם נפלא שסיפק להם עניין ומשמעות לחיים. בחזיון התעתועים הזה הם בילו ימים ולילות והאמינו בתמימות שאלה הם החיים האמיתיים. אבל מגיע רגע בו העולם הדמיוני מתנפץ לרסיסים והגיבורים מוצאים את עצמם מתמודדים שוב עם המציאות האכזרית. אנטון צ'כוב היה במקצועו רופא פעיל, ודמויותיו מזכירות חולים שמנסים להתחמק מהתמודדות עם מצבם האמיתי, ועכשיו, לאחר שנים של הזנחה, המצב החמיר, והסיכויים להחלמה קלושים. עבורם זוהי "אבחנה סופנית"- החיים עברו, בוזבזו על כלום ולפניהם רק תהום וריקנות. מול חייהם שהזניחו במשך שנים, הם עומדים עכשיו כועסים וחסרי אונים ומנסים לעשות את הבלתי אפשרי -  להחזיר את הזמן לאחור. הם מחפשים את האשמים, מתחננים לאהבה ונלחמים כדי לצקת משמעות לחייהם. ההתפכחות קשה ואין קיצורי דרך, וכמו כל אדם המתמודד עם אובדן הם עוברים צעד צעד את כל השלבים בדרך אל הגאולה - הכחשה, כעס, מיקוח, דיכאון, קבלה.

ההצגה, שתראו, נעה על הציר הדק בין המציאות לעולם האשליות, תוך כדי התנגשות בין השגרה האפרורית, הקשוחה, המשעממת שבה שוכנים הגיבורים, לבין העולם המדומה, ה"מאחורי הקלעים" של הדמויות, עולמם הפנימי החבוי. חלומות, פחדים, אשליות, סיוטים - המחשבות והשאיפות האינטימיות ביותר של הגיבורים נשפכים החוצה בעוצמה נואשת בניסיון להפוך את החיים על פיהם. בהתנגשות זו, אולי, טמונה התשובה לשאלה החשובה ביותר: האם אדם בכוח רצון יכול לשבור את המעגל המקולל ולהיות מאושר באמת, או שהוא נידון להישאר לנצח אסיר וקורבן של נסיבות חייו, וישועתו היחידה תהיה הבריחה לעולם החלומות והאשליות.
 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter

קרדיט לתמונות: 1-4Sasha Deda, 5-7קסניה מושקטין